czwartek, 12 marca 2015

Trochę polityki - Wybory do Rady Dzielnicy Cisowa

Startuję w wyborach do Rady Dzielnicy Cisowa. Jeśli ktokolwiek z odwiedzających ten blog, mieszka w Cisowej, to byłbym wdzięczny za oddanie na mnie 29 marca 2015 roku głosu w siedzibie okręgowej komisji wyborczej (albo ZS nr 9, albo ZSE albo Przedszkole).

Coś o mnie:

Mam 34 lata i od drugiego roku życia mieszkam w Cisowej. Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne. Obecnie także studiuję kryminologię. Pracuję w branży IT.

Jestem Radnym Osiedla Cisowa (organ Gdyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej), działam w Stowarzyszeniu Przyjaciół Cisowej. Prowadzę także bloga poświęconego historii Gdyni (www.gdynia-moje-miasto.pl), stworzyłem internetową mini-grę na temat historii miasta (www.gdyniagra.pl). Współprowadzę także portal detektywistyczny zajmujący się detektywistyką, rynkiem detektywistycznym, pracą detektywów oraz dziennikarstwem śledczym. Podróżuję po Polsce, interesuję się regionem, turystyką, genealogią oraz grywalizacją.

W Radzie Dzielnicy chciałbym zająć się przede wszystkim kwestiami bezpieczeństwa, aktywizacji dzieci i młodzieży oraz komunikacją z mieszkańcami. Mam zamiar także organizować i wspierać inicjatywy sąsiedzkie.

Zapraszam - Paweł Różyński :)